Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

pravda boli

0 Citovat

@Bič s bojkotem souhlasím a momentálně provádím. Se zbytkem bych vedl debatu, ale ne na fóru. Tolik času tomu nebudu věnovat.

3 Citovat

diky, lajk a zase se hodim do hibernace. opravdu je milion lepsich aktivit, nez dstit siru na wizz a jeho privrzence.

1 Citovat

Ty dnes jedeš. Já jsem na dětském dnu. Zrovna jdu na pivo. Udělej totéž 😉.  Každý má svou hlavu

0 Citovat

Na dětském dnu? Dneska? To snad 1.6. nebo mám blbě kalendář?

K tématu - za sebe to tady beru jako bezplatné školení - kurs sebepoznání, co člověk je ochoten zkousnout, obětovat, oželet ve věci nákupu letenek u Wizz. Protože jestli si někdo myslí, že bude mít výjimku, nebude. Jen asi štěstí. Na to je tady dost případů aby bylo seriózní jednání samozřejmostí. Děkuji všem účastníkům, kteří mi pomohli zjistit, že tuhle firmu podporovat nebudu a počkám si, až poletí někdo, kdo to myslí s tím byznysem vážně. Odvážnému štěstí přeje ale pak by měl umět zpracovat i ten vztek, když zjistí že je za ***

0 Citovat

Nejde o vztek, ale o překvapení. Wizzair posouvá laťku čím dál níž. Připravím se na jeho známé triky, ale pak zjistím, že vymyslel nové...

0 Citovat

Řekla bych, že už to není překvapení ale jistota. Že je TO tu zase.

Nechci mít poslední slovo ale naštěstí u tohohle tématu to nehrozí :-)

0 Citovat

Eh, tak jsme zase viděli jeden z důvodů, proč fórum chcíplo. Hezký to tu zasmrádlo. Není teda jediný, holt obraz části společnosti. 

Ale k věci. Letíte po Evropě za pár stovek, tak nečekejte servis jako Air France. Ano, nízkonákladovky se uchylují k šupáctví, jsme dospělí a každý musí zvážit, že jsou na prd, když už přijde problém. Z mojí zkušenosti je ještě nejlepší Ryanair. Obecná rada? Nelétejte s nimi mimo Evropu a hlavně zachovejte chladnou hlavu. Nečekejte automaticky, že kompenzace a náhrady neuvidíte. Všechno foťte, účtenky si nechejte i za vodu, screenshotujte. Booking, Uber a Flixbus je váš kamarád.

0 Citovat

Ahojj, mám takový dotaz, mám koupený let z Vídně do Kuvajtu na 11.7.,ale pořád je u té linky napsáno pending regulatory appproval. Plánuju pak pokračovat dále na Srí Lanku a rád bych už koupil navazující let z Kuvajtu do Kolomba. Myslíte si, že ta linka poletí, s wizzem už jsem párkrát letěl , ale toto pending vidím poprvé, nemáte s tím někdo zkušenosti?

0 Citovat

vzdy je to risk ... ono to pri tychto novych linkach sa castokrat ukazuje. 

1 Citovat

Znamená to, že linku ještě neschválily regulační autority. 

První spoje na dané lince opravdu nemusí odletět. A po schválení se může změnit i čas odletu.

0 Citovat

Díky, no já to vidím poprvé právě, lepší je teda asi ještě počkat že

 

0 Citovat

pockal by som ked sa riesi aj prelet dalej na Sri Lanku

 

0 Citovat

To je dvojsečné. Pán už má koupené letenky do Kuvajtu. Júl je za dveřmi a ceny budou asi jen stoupat.

0 Citovat

priplatit za flex

1 Citovat

Je to tak no. A teď jak dlouho ještě čekat, že...

 

0 Citovat

Tak Wizz nezklamal a posunul únorové lety do Sharmu a zpět z Vídně o den z pátku na sobotu. To by mi tak nevadilo,  ale že šoupli odlet z krásných 16:30 hod na 6:20 hod mě fakt dost nasralo. Ale já to vlastně čekal. Asi můžu být rád, že to není posun na čtvrtek ale sobotu. Člověk si v tom musí najít  něco pozitivního. No do února  daleko. Možná to nakonec bude ve strědu.

 

1 Citovat

Mně hlásí appka zrušení Sharmu i Funchalu na příští rok.

0 Citovat

Na appku se vykašli a podívej se do mailu ;-). Ješte  nedtihli nahodit nové data a časy. To jim bude trvat jako vždy dva až tři dny.

0 Citovat

Flight number: 2979 Departure Arrival Vienna Airport (VIE) Sharm El Sheikh Airport (SSH) 17/Feb/2024 17/Feb/2024 06:20 11:15 Flight number: 2980 Departure Arrival Sharm El Sheikh Airport (SSH) Vienna Airport (VIE) 24/Feb/2024 24/Feb/2024 11:50 15:15

0 Citovat

Na webu obecná hláška, v mailu zatím nic. Nechápu, proč nemají nějaký chytřejší způsob nahrávání nových plánů a proč appka ukazuje něco a web něco jiného. Ale že by mě to překvapovalo, to teda ne. 😆

0 Citovat

Já teď zkušebně mrkl na změnu mnou rezervovaného ubytka a posun o ten den navýšil cenu pro tři o 170 euro. Prostě paráda.

0 Citovat

U me v appce SAE na unor Dubaj o 2 hodiny posun, zpet z Abu Dhabi hlasi zruseno, v mailu ani na webu nic, jen obcna hlaska, ze zmeny.

0 Citovat

U mě změna z Vídně do Abu Dhabí na příští březen a z Vídně do Eilatu na únor... obě letenky jsem v podstatě kupoval s nadějí, že tam bude změna, takže mě to nijak nepřekvapilo 🙂

0 Citovat

Pozitivum je, ze spustaju 2 nove trasy v mojom okoli. Len tie uvadzacie ceny su zatial dost mimo.

Inak aj mne posunuli jerevan ale v nom som mal ulozeny len covid kredit, aspon ho mozrm vybrat a hor sa do polska :)

0